Kontakttel. : 0905 941 800
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovacím robotom. Pre jej zobrazenie musíš mať zapnutý JavaScript.


TOPlist

PREČO PRÁVE MY A ČO PONÚKAME:


KVALITU - 7-ročná záruka na kuchynskú linku, slovenský výrobca kuchynských liniek , používame len kvalitné materiály spracované špičkovou technológiou a technikou.

VÝNIMOČNÝ DIZAJN - obrovské množstvo materiálov a ich kombinácií v špičkovej kvalite a dizajne. Každý nami navrhnutý produkt je originál.

ROZUMNÚ CENU - ponúkame dobrý pomer medzi cenou a kvalitou. Tvorba cien je individuálna a každý môže mať kuchyňu svojich snov v tej najvyššej kvalite. Interiér od nás - to nikdy nebude investícia do jednorázového spotrebného tovaru. Sme tu pre všetkých, ktorý hľadajú kvalitu a nadštandardné služby.

KOMPLEXNÝ SERVIS - v prípade, že sa rozhodnete využiť naše služby, tak zabezpečíme všetko od A - Z, prípadne poskytneme jednotlivé služby podľa Vašich požiadaviek. Prioritou je kvalita a individuálny prístup. Zakladáme si na našom dobrom mene a spoľahlivosti a preto garantujeme:

3D vizualizácie - venujeme Vám náš čas vždy s úsmevom, poradíme s výberom materiálov a farieb, navrhneme vhodné vnútorné vybavenie s ohľadom na Váš rozpočet či individuálne potreby. Ponúkame naše skúsenosti z praxe aj pri výbere spotrebičov, drezov a batérií. Odmenou nám bude Vaša dlhoročná spokojnosť, pretože práca nás baví.

Zameranie priestoru - profesionálne vrátane technického poradenstva a nákresu inštalácii. Prídeme k Vám kamkoľvek v rámci krajov BA, TT a NR.

Dodacie lehoty - prioritou je dodržanie dohodnutých dodacích lehôt, ktoré sú 4-8 týždňov v závislosti od použitého materiálu.

Odborná montáž a doprava - je samozrejmosťou, že zabezpečíme dopravu až na miesto určenia a všetko profesionálne nainštalujeme vrátane spotrebičov, drezu, batérie, osvetlenia či vnútorného vybavenia.

Záručný a pozáručný servis - v prípade akýchkoľvek záručných či pozáručných problémov Vám poskytneme pomoc.