23. júna 2017

Materiály

Kuchyne

Srdcom nášho domova je práve kuchyňa, zároveň je to najviac namáhané pracovisko. Práve kuchynskému priestoru treba venovať najväčšiu pozornosť aj preto, že sú tu najfrekventovanejšie domáce komunikačné priestory. Kvalitné materiály, kovania, pracovné dosky, vnútorné vybavenie, drezy, batérie, spotrebiče či podlahy to všetko ovplyvňuje životnosť kuchyne.

Ak sa práve nachádzate v období, že v blízkej či vzdialenejšej budúcnosti budete riešiť práve tento priestor, tak Vám ponúkame naše skúsenosti overené praxou. Zariaďte si svoju kuchyňu presne podľa Vašich vlastných predstáv a naša firma Vám bude skvelým pomocníkom! Pomôžeme s realizáciou Vašich vlastných nápadov a poskytneme cenné rady, oceníme však, ak sa rozhodnete celú realizáciu kuchyne nechať na našich pleciach.

Interiér

Nie ste spokojní s riešením Vášho bytu alebo kancelárskych priestorov? Prispôsobíme Vašim požiadavkám akýkoľvek typ interiéru, bez ohľadu na to, či sa jedná o bytové alebo nebytové priestory.

Materiály

Ponúkame Vám výber veľkého množstva materiálov, tvarov, farebných prevedení či kombinácií. Ktoré máte možnosť vidieť naživo aj v našom shoowrome, bez obáv zo skreslenia monitorom či tlačou.

Korpusy

Korpusy sú vyrábané z DTD hr.18mm a spájané pomocou excentrov, bez použitia lepidiel. Štandardne sú hrany laminátov hranované ABS hranou 2mm a 0,5mm. Výlučne sú použité iba nemecké kovania Hettich a Blum s doživotnou zárukou.